Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2007/2008

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2007/2008

Bal karnawałowy

Dnia 31 stycznia 2008 roku do przedszkola na Rabsztyńską 5 przyszło wielu, niesamowitych i niepowtarzalnych gości. Tymi zaczarowanymi gośćmi były oczywiście dzieci, przebrane w piękne, bajkowe stroje. Zaraz po śniadaniu (jedzonym z wielkim przejęciem) rozpoczął się... czytaj dalej

Dzień Babci i Dziadka

„Jak to dobrze usiąść na kolanach Dziadkai wtulić się w ramiona kochającej Babci…” Cieszymy się, że mogliśmy wyrazić naszą wdzięczność i miłość Kochanym Dziadkom mówiąc dla Nich wiersze i śpiewając piosenki! Widać było, że nie w jednym oku... czytaj dalej

Zabawa z Mikołajem

Dzień 20 grudnia 2007 roku był długo wyczekiwany przez wszystkich przedszkolaków. Do naszego przedszkola przybył wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. W podziękowaniu za wspaniałe prezenty dzieci śpiewały piosenki. Do wspólnej zabawy udało im się nawet... czytaj dalej

Jasełka

„Świec gwiazdeczko mała świeć! Do Jezusa prowadź mnie!” W okresie przed Bożym Narodzeniem w naszym przedszkolu również dominowała tematyka związana z narodzeniem Pana Jezusa. Wszyscy starali się jak najlepiej przygotować do zbliżających się świąt.... czytaj dalej

Pomóżmy kasztanowcom

III udział w ogólnopolskiej akcji „Pomóżmy kasztanowcom” Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Nasza Ziemia. Celem konkursu było zebranie jak najwiękjszej ilości kasztanów. Wszyscy bardzo... czytaj dalej

Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny z okazji święta patrona naszego przedszkola – Świętego Franciszka z Asyżu Po inauguracyjnej Mszy św., która odbyła się 4 października 2007 roku w kościele p.w. Świętego Wojciecha, wszyscy uczestnicy uroczystości udali się do przedszkola,... czytaj dalej

Msza św. i inauguracja roku szkolnego

Dnia 4 października 2007 roku, uroczystą Mszą świętą w kościele pw. Śiętego Wojciecha w Warszawie, rozpoczęliśmy drugi rok pracy naszego przedszkola. Mszę celebrował założyciel i opiekun naszej placówki – ksiądz Sylwester Jeż. We mszy uczestniczyły... czytaj dalej

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

Zapraszamy również do naszej szkoły podstawowej:

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie

 

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34