Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2007/2008

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2007/2008

Bal karnawałowy

Dnia 31 stycznia 2008 roku do przedszkola na Rabsztyńską 5 przyszło wielu, niesamowitych i niepowtarzalnych gości. Tymi zaczarowanymi gośćmi były oczywiście dzieci, przebrane w piękne, bajkowe stroje. Zaraz po śniadaniu (jedzonym z wielkim przejęciem) rozpoczął się... czytaj dalej

Dzień Babci i Dziadka

„Jak to dobrze usiąść na kolanach Dziadkai wtulić się w ramiona kochającej Babci…” Cieszymy się, że mogliśmy wyrazić naszą wdzięczność i miłość Kochanym Dziadkom mówiąc dla Nich wiersze i śpiewając piosenki! Widać było, że nie w jednym oku... czytaj dalej

Zabawa z Mikołajem

Dzień 20 grudnia 2007 roku był długo wyczekiwany przez wszystkich przedszkolaków. Do naszego przedszkola przybył wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. W podziękowaniu za wspaniałe prezenty dzieci śpiewały piosenki. Do wspólnej zabawy udało im się nawet... czytaj dalej

Jasełka

„Świec gwiazdeczko mała świeć! Do Jezusa prowadź mnie!” W okresie przed Bożym Narodzeniem w naszym przedszkolu również dominowała tematyka związana z narodzeniem Pana Jezusa. Wszyscy starali się jak najlepiej przygotować do zbliżających się świąt.... czytaj dalej

Pomóżmy kasztanowcom

III udział w ogólnopolskiej akcji „Pomóżmy kasztanowcom” Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Nasza Ziemia. Celem konkursu było zebranie jak najwiękjszej ilości kasztanów. Wszyscy bardzo... czytaj dalej

Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny z okazji święta patrona naszego przedszkola – Świętego Franciszka z Asyżu Po inauguracyjnej Mszy św., która odbyła się 4 października 2007 roku w kościele p.w. Świętego Wojciecha, wszyscy uczestnicy uroczystości udali się do przedszkola,... czytaj dalej

Msza św. i inauguracja roku szkolnego

Dnia 4 października 2007 roku, uroczystą Mszą świętą w kościele pw. Śiętego Wojciecha w Warszawie, rozpoczęliśmy drugi rok pracy naszego przedszkola. Mszę celebrował założyciel i opiekun naszej placówki – ksiądz Sylwester Jeż. We mszy uczestniczyły... czytaj dalej
virgin vidios xxx boye sex bgrade indian movies hindi blue film leasbian teen real bangladesh xxx virgin teen squirt
Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa

kom. 734 483 996
tel./fax. 22 631 81 42

rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa

kom. 734 483 996
tel./fax. 22 632 77 99

dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Zapraszamy również
do naszej szkoły podstawowej:

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34