Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2011/2012

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2011/2012

Wycieczki pięciolatków

W tym roku Maki oglądały przedstawienia w teatrze Baj i brały udział w warsztatach pt. „O różnych rodzajach lalek”. Wybrały się tez do Lasku na Kole, aby uczyć się dbania o przyrodę. Po sprzątaniu w nagrodę mogły pobawić się na placu zabaw. Maki... czytaj dalej

Dzień Sportu

Dzień Dziecka obchodzony był w tym roku na sportowo. Dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych. Wspaniale dopingowały kolegów i uczyły się zdrowej rywalizacji.         czytaj dalej

Festyn Rodzinny

Jak co roku w maju modliliśmy się wspólnie za Rodziny i bawiliśmy na pikniku. Nowością była aukcja prac dzieci. Rodzice  docenili trud swoich pociech i zaciekle licytowali wytwory przedszkolaków. Tego dnia przyznano też odznaki Przyjaciela... czytaj dalej

Wycieczka do Józefowa

Tegoroczna całodzienna wycieczka zawiodła nas do Józefowa. Dzieci spędziły czas na grach i zabawach, mogły poskakać na trampolinie, pobawić się chustą. Poznały tez nową technikę plastyczną decopage, którą wykonały prezenty dla Rodziców.  ... czytaj dalej

Akademia z okazji 3 Maja

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja grupa Stokrotki przygotowała uroczystą akademię. Dzieci tańcem i śpiewem upamiętniły to ważne wydarzenie, a  na koniec wszyscy  z dumą zaśpiewaliśmy Hymn Polski, ciesząc się, że jesteśmy Polakami.  ... czytaj dalej

Telefony wczoraj i dziś

Nasze przedszkole odwiedził Tata Zosi z grupy Stokrotki. Opowiedział nam jak, kiedy i po co powstały telefony. Uświadomił nam, że to dzięki nim możemy ze sobą porozmawiać pomimo znacznych odległości.Pokazał  jak wyglądały telefony dawniej i jak wyglądają dziś.... czytaj dalej

Spotkanie z lekarzem

W ramach realizacji tematyki: „Dbamy o zdrowie”, do naszego przedszkola zaproszony został lekarz – Mama Jasia i Tadzia. Pani doktor wyjaśniła nam na  czym polega jej praca i przypomniała  jak ważna jest troska o swoje zdrowie.Aby przełamać... czytaj dalej
virgin vidios xxx boye sex bgrade indian movies hindi blue film leasbian teen real bangladesh xxx virgin teen squirt
Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Zapraszamy również
do naszej szkoły podstawowej:

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34