Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2011/2012

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2011/2012

Wycieczki pięciolatków

W tym roku Maki oglądały przedstawienia w teatrze Baj i brały udział w warsztatach pt. „O różnych rodzajach lalek”. Wybrały się tez do Lasku na Kole, aby uczyć się dbania o przyrodę. Po sprzątaniu w nagrodę mogły pobawić się na placu zabaw. Maki... czytaj dalej

Dzień Sportu

Dzień Dziecka obchodzony był w tym roku na sportowo. Dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych. Wspaniale dopingowały kolegów i uczyły się zdrowej rywalizacji.         czytaj dalej

Festyn Rodzinny

Jak co roku w maju modliliśmy się wspólnie za Rodziny i bawiliśmy na pikniku. Nowością była aukcja prac dzieci. Rodzice  docenili trud swoich pociech i zaciekle licytowali wytwory przedszkolaków. Tego dnia przyznano też odznaki Przyjaciela... czytaj dalej

Wycieczka do Józefowa

Tegoroczna całodzienna wycieczka zawiodła nas do Józefowa. Dzieci spędziły czas na grach i zabawach, mogły poskakać na trampolinie, pobawić się chustą. Poznały tez nową technikę plastyczną decopage, którą wykonały prezenty dla Rodziców.  ... czytaj dalej

Akademia z okazji 3 Maja

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja grupa Stokrotki przygotowała uroczystą akademię. Dzieci tańcem i śpiewem upamiętniły to ważne wydarzenie, a  na koniec wszyscy  z dumą zaśpiewaliśmy Hymn Polski, ciesząc się, że jesteśmy Polakami.  ... czytaj dalej

Telefony wczoraj i dziś

Nasze przedszkole odwiedził Tata Zosi z grupy Stokrotki. Opowiedział nam jak, kiedy i po co powstały telefony. Uświadomił nam, że to dzięki nim możemy ze sobą porozmawiać pomimo znacznych odległości.Pokazał  jak wyglądały telefony dawniej i jak wyglądają dziś.... czytaj dalej

Spotkanie z lekarzem

W ramach realizacji tematyki: „Dbamy o zdrowie”, do naszego przedszkola zaproszony został lekarz – Mama Jasia i Tadzia. Pani doktor wyjaśniła nam na  czym polega jej praca i przypomniała  jak ważna jest troska o swoje zdrowie.Aby przełamać... czytaj dalej

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

Zapraszamy również do naszej szkoły podstawowej:

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie

 

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34