Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2012/2013

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2012/2013

Warsztaty ceramiczne w Mostówce

Na początku maja wszystkie przedszkolne grupy wzięły udział w całodniowej wycieczce do Mostówki. W tym roku dzieci uczestniczyły w twórczych warsztatach ceramicznych. Miały okazję malować farbami akrylowymi i samodzielnie zdobić wybrane wyroby... czytaj dalej

Teatrzyk – Brzydkie kaczątko

W kwietniu, pani Ewa zaprosiła naszych przedszkolaków na spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko” według baśni Hansa Christiana Andersena. Ten mądry utwór o brzydkim, odtrąconym i niechcianym kaczątku uczy nas, jak należy dostrzegać prawdziwe piękno.... czytaj dalej

Koncerty muzyczne

Czym jest muzyka? Gdzie mieszka i jak powstaje? Na te oraz na wiele innych pytań dzieci znajdują odpowiedź na comiesięcznych koncertach muzycznych organizowanych w przedszkolu. Jakie możliwości ma gitara, jak działa flet, z czego można zrobić ciekawy instrument? Tak... czytaj dalej

Msza św. z Ojcem Bogdanem

Przedszkole „Kwiatki Świętego Franciszka” to miejsce gdzie dzieci doskonale się bawią, bezpiecznie poznają świat, uczą się i poznają wartości religijne. Na comiesięcznych mszach świętych,  odprawianych przez zaprzyjaźnionego z naszą placówką... czytaj dalej

Bal karnawałowy

„Poloneza czas zacząć…” – takimi oto  słowami, przy dźwiękach staropolskiego Poloneza rozpoczęliśmy Bal Karnawałowy 2013 roku. Tego dnia przedszkole zamieniło się w zaczarowane królestwo bajki i baśni. Na wspólnej zabawie... czytaj dalej

Myszka Norka

14 stycznia 2013 roku grupy czterolatków odwiedził niezwykły gość – Myszka Norka, maskotka fundacji Klub Myszki Norki. Tego dnia sympatyczna pluszowa myszka rozmawiała z dziećmi o przyjaźni. Dzieci mówiły, kim jest prawdziwy przyjaciel i co to... czytaj dalej

Jasełka z Jasiem Pociechą

Pan Jezus w dziecięcym wózeczku, pluszowe owieczki pląsające po zielonym kocu, a między nimi śpiące dzieci. Wielkie czerwone serce przepełnione miłością do bliźnich, a obok wąż kuszący i namawiający do złego. U Jasia Pocieszki wszystko jest możliwe. W tej... czytaj dalej
virgin vidios xxx boye sex bgrade indian movies hindi blue film leasbian teen real bangladesh xxx virgin teen squirt
Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Zapraszamy również
do naszej szkoły podstawowej:

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34