Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2012/2013

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2012/2013

Warsztaty ceramiczne w Mostówce

Na początku maja wszystkie przedszkolne grupy wzięły udział w całodniowej wycieczce do Mostówki. W tym roku dzieci uczestniczyły w twórczych warsztatach ceramicznych. Miały okazję malować farbami akrylowymi i samodzielnie zdobić wybrane wyroby... czytaj dalej

Teatrzyk – Brzydkie kaczątko

W kwietniu, pani Ewa zaprosiła naszych przedszkolaków na spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko” według baśni Hansa Christiana Andersena. Ten mądry utwór o brzydkim, odtrąconym i niechcianym kaczątku uczy nas, jak należy dostrzegać prawdziwe piękno.... czytaj dalej

Koncerty muzyczne

Czym jest muzyka? Gdzie mieszka i jak powstaje? Na te oraz na wiele innych pytań dzieci znajdują odpowiedź na comiesięcznych koncertach muzycznych organizowanych w przedszkolu. Jakie możliwości ma gitara, jak działa flet, z czego można zrobić ciekawy instrument? Tak... czytaj dalej

Msza św. z Ojcem Bogdanem

Przedszkole „Kwiatki Świętego Franciszka” to miejsce gdzie dzieci doskonale się bawią, bezpiecznie poznają świat, uczą się i poznają wartości religijne. Na comiesięcznych mszach świętych,  odprawianych przez zaprzyjaźnionego z naszą placówką... czytaj dalej

Bal karnawałowy

„Poloneza czas zacząć…” – takimi oto  słowami, przy dźwiękach staropolskiego Poloneza rozpoczęliśmy Bal Karnawałowy 2013 roku. Tego dnia przedszkole zamieniło się w zaczarowane królestwo bajki i baśni. Na wspólnej zabawie... czytaj dalej

Myszka Norka

14 stycznia 2013 roku grupy czterolatków odwiedził niezwykły gość – Myszka Norka, maskotka fundacji Klub Myszki Norki. Tego dnia sympatyczna pluszowa myszka rozmawiała z dziećmi o przyjaźni. Dzieci mówiły, kim jest prawdziwy przyjaciel i co to... czytaj dalej

Jasełka z Jasiem Pociechą

Pan Jezus w dziecięcym wózeczku, pluszowe owieczki pląsające po zielonym kocu, a między nimi śpiące dzieci. Wielkie czerwone serce przepełnione miłością do bliźnich, a obok wąż kuszący i namawiający do złego. U Jasia Pocieszki wszystko jest możliwe. W tej... czytaj dalej
virgin vidios xxx boye sex bgrade indian movies hindi blue film leasbian teen real bangladesh xxx virgin teen squirt

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

Zapraszamy również do naszej szkoły podstawowej:

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie

 

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34