Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2016/2017

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2016/2017

Warsztaty bębniarskie

Na początku kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty bębniarskie dla wszystkich grup. Dzieci w trakcie opowiadania o dżungli poznały różne sposoby wydobywania dźwięku z bębnów, a także powtórzyły wiadomości na temat egzotycznych... czytaj dalej

Stokrotki w bibliotece

Podczas kolejnego bibliotecznego spotkania dzieci z grupy Stokrotki poznawały „Świat bajek i baśni”. Słuchały bajki czytanej przez panią bibliotekarkę, uczestniczyły w zabawie ruchowej nawiązującej do tematyki przeczytanej książki, a  na zakończenie... czytaj dalej

Pani Wiosna

Zieleń trawy, śpiew skowronka, pierwsze kwiaty, delikatne promienie słońca. To tylko niektóre zwiastuny zbliżającej się wiosny. Przedszkolaki z utęsknieniem czekały na jej przyjście. Dnia 21 marca Pani Wiosna, w którą wcieliła się p. Paulina z grupy... czytaj dalej

Spotkanie z psem

W ramach działań edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa, przedszkolaki miały możliwość poznania niezwykłego gościa. Odwiedził nas pan strażak ze swoim psem ratowniczym. Opowiedział dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowywania się podczas zabawy i spotkań z psami.... czytaj dalej

Konkurs o bezpieczeństwie

Na początku marca w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Jestem bezpieczny” będącego zwieńczeniem działań edukacyjnych promujących bezpieczeństwo wśród dzieci. Od początku tego roku szkolnego, prowadzimy w naszym przedszkolu... czytaj dalej

W fabryce bombek – pisanki

 W marcu przedszkolaki z grupy Maki i Konwalie pojechały na wycieczkę do fabryki bombek. To już nasza  druga wizyta w tym miejscu. Tym razem dzieci poznały proces powstawania ozdobnych, szklanych pisanek. Obejrzały też przepięknie zdobione pisanki,... czytaj dalej

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie

 
Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34