Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2020/2021

Przedszkole Kwiatki Św. Franciszka

Aktualności

Kategoria: Rok szkolny 2020/2021

Adwent

Adwent

Adwent Fiołki także intensywnie przygotowują się do Świąt Narodzenia Pańskiego. Odkrywamy kolejne zadania z kalendarza adwentowego. Dziś mieliśmy napisać list do Świętego Mikołaja, posłusznie meldujemy wykonanie... czytaj dalej
Adwent

Adwent

Adwent Wszyscy rozpoczęliśmy czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. W naszym Przedszkolu hołdujemy tradycji katolickiej. Chaberki rozmawiały dziś o zwyczajach adwentowych, wykonały wieniec adwentowy i poznały kalendarz z zadaniami, które pomogą nam dobrze się... czytaj dalej
Zabawy z kodowanie…

Zabawy z kodowanie…

Zabawy z kodowanie… Zabawy z kodowaniem… Grupa Konwalii podjęła się niełatwego, ale przynoszącego dużo radości i odkrywczych wniosków zadania. Najpierw wszyscy razem wykleili „kratownicę do kodowania” a następnie dzieci przechodziły wyznaczoną na mapie trasę,... czytaj dalej
Chaberki

Chaberki

Chaberki Grupa chaberków wykorzystała dziś słoneczną pogodę na wspólną zabawę w ogrodzie przedszkolnym Ćwiczymy również celność i motorykę małą (usprawniamy rękę) przy użyciu woreczków gimnastycznych... czytaj dalej
Śniadanie w Makach

Śniadanie w Makach

Śniadanie w Makach Dzieci z grupy Maki, postanowiły samodzielnie wykonać pyszne i zdrowe drugie śniadanie. Przy pomocy różnych owoców, które zostały dokładnie pokrojone przez naszych przedszkolaków powstała pyszna i kolorowa sałatka owocowa. Dzieci zajadały ją ze... czytaj dalej

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34

Zapraszamy również do naszej szkoły podstawowej:

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie

 

 

Przedszkole Publiczne Kwiatki Świętego Franciszka

Przedszkole Publiczne Kwiatki Św. Franciszka

ul. Rabsztyńska 5, 01-140 Warszawa
tel./fax. 22 631 81 42
rabsztynska@kwiatkifranciszka.edu.pl

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

NIP: 527-252-86-34