Spotkanie z pielęgniarką

Podczas tego spotkania Dzieci nie tylko dowiedziały się, na czym polega praca naszego Gościa, ale też rozmawiały o tym, jak zadbać o swoje zdrowie. Okazało się, że nasze Przedszkolaki bardzo dużo wiedzą o tym, jak powinna wyglądać troska o zdrowie, o co zadbać, a czego należy unikać. Pani Pielęgniarka była zbudowana pytaniami, jakie zadawały nasze Dzieci oraz jak szybko zgłaszały znajomość odpowiedzi na zadawane pytania.
Medycznym autorytetem Pani Pielęgniarka potwierdziła, że powinniśmy ubierać się adekwatnie do pogody, nie chodzić w przemoczonych butach, czy skarpetkach, zdrowo się odżywiać, gimnastykować, ale też… dbać o regularny i dostatecznie długi sen… a więc… drodzy Rodzice pamiętajcie o tym, że nasze Przedszkolaki nie powinny zbyt późno chodzić spać, niekiedy zdradzają nam, że udaje się Im przekonać Was na zabawę „po bajce i długo w nocy…” 😉
Na zakończenie spotkania każdemu, kto zechciał, Pani Pielęgniarka zmierzyła ciśnienie i poziom saturacji, czyli nasycenia krwi tlenem. Każdy otrzymał też naklejkę „Dzielny Pacjent”, bo Pani Pielęgniarka powiedziała, że wszyscy w KWIATKOWYM Przedszkolu okazali się wyjątkowo dzielni i zaangażowani.
Zdjęcia pod linkiem:
Niezapominajki, Bratki i Stokrotki

Przedszkole Publiczne Kwiatki św. Franciszka

ul. Dzielna 11A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl

Przedszkole Publiczne Kwiatki św. Franciszka

ul. Dzielna 11 A, 01-023 Warszawa
tel./fax. 22 632 77 99
dzielna@kwiatkifranciszka.edu.pl