d babci„Jak to dobrze usiąść na kolanach Dziadka
i wtulić się w ramiona kochającej Babci…”

Cieszymy się, że mogliśmy wyrazić naszą wdzięczność i miłość Kochanym Dziadkom mówiąc dla Nich wiersze i śpiewając piosenki! Widać było, że nie w jednym oku zakręciła się łezka…..
Po naszym występie udaliśmy się do sali, gdzie mogliśmy wspólnie poczęstować się pysznym ciastkiem i wypić ciepłą herbatkę!!!
Kochana Babciu i Dziadku pamiętajcie, że bardzo Was kochamy!!!!

STOKTOTKI

Dzień 21 i 22 stycznia 2008 roku to Święto Babci i Dziadka. W tych dniach przedszkolaki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Każda z grup zaprezentowała wspaniałe przedstawienie, po obejrzeniu którego niejednej babci (i dziadkowi zresztą też) łezka kręciła się w oku. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a na koniec wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, nauczycileom, że nasza praca jest bardzo potrzebna, a dzieci to nasz wspólny skarb.